Aktuality

UKONČENÍ SEZONY

01.10.2017 00:00
Všem našim příznivcům sdělujeme, že v době od 1.10.2017 do 30.4.2018 bude penzion uzavřen. Konat se budou jen předem domluvené akce.   Všem našim návštěvníkům děkujeme za přízeň, kterou nám...
1 | 2 | 3 >>

Ubytování v chatkách

Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách se společným sociálním zařízením. Areál chatek je ve vzdálenosti cca 150m od hlavní zděné budovy.
 
Každá chatka má dvě palandy, okno, stolek a skříňky pro uložení věcí. Chatka má elektrickou přípojku pro osvětlení a zásuvku pro nízkozátěžové přístroje ( nabíječky mobilních telefonů, holící strojky, notebooky). Do chatky se vstupuje po dvou schodech z malé verandy. Sociální zařízení je společné pro všechny chatky a má dostatečnou kapacitu i při plné obsazenosti.Je ve zděné budově, k dispozici jsou umyvadla, sprchové kouty a WC.
 
V celém areálu se lze připojit k internetu prostřednictvím WiFi
 
Ubytovaným je za poplatek 100,-Kč/chatka/den k dispozici společná kuchyňka. Kromě posezení je zde dřez na mytí nádobí, mikrovlnná trouba , varná konvice a lednička. Kuchyňka nemá sporák, vařič ani troubu. K dispozici je stolní nádobí, sklenice a hrnky.
 

Ceník

jedno/dvoudenní pobyt vícedenní pobyt
270,- Kč / noc za osobu při obsazení chatky dvěma osobami
320,-  Kč / noc při obsazení chatky jen jednou osobou

horní lůžko pro dítě do 15ti let 
150,-Kč
250,- Kč / noc za osobu
300,- Kč/ noc 


horní lůžko pro dítě do 15ti let 
140,-Kč
 

 V ceně je zahrnuto ložní prádlo,využití sociálního zázemí včetně teplé

 vody a volnočasové aktivity (stolní tenis, trampolína,ruský kuželník).

 

 

 

Fotogalerie: Chatky